logo

Rehberlik ve Danışmanlık Merkezi Olarak

Biz Neler Yapıyoruz ?

Özel eğitime ihtiyacı olan bireyimizi öncelikle tanı özelliğine uygun olan olarak sizlerin ikametgah ettiğiniz bölgeye göre, eğitimini güvendiğimiz kendini bu alanda her gün geliştiren, Kurumlarımıza yönlendiriyoruz Bu süreç içerisinde siz velilerimiz sitemizden bilgi akışı bölümünden Uzman Psikolog Terapist ve birçok Eğitimcimizin, sizler için hazırladığı dökümanları okuyabilir. Çocuğunuzun eğitimine katkı sağlayabilirsiniz.

Nasıl Çalışıyoruz ?

www.rehberlikvedanismanlikmerkezi.com, özel gereksinimli çocuklarımızın eğitsel tanılama ve değerlendirmesinde rehberlik ve araştırma merkezi tarafından veliye/bireye doğru sağlık ve özel eğitim hizmetine daha hızlı ulaşması için profesyonel bir danışmanlık hizmeti verir
Tanıma

Özel çocuğunuzun tanısı ile ilgili akademisyen doktorlar ve eğitimcilerin kaleme aldığı makaleler ışığında çocuğunuzu tanımanıza yardımcı olur.

Teşhis Koyma

Tanı sürecinden başlayarak çocuğunuzun gereksinimi olan doğru terapi seanslarına ve doğru özel eğitim merkezine ulaşana kadar uzman kadromuzla birlikte çocuğunuz için ücretsiz bir araştırma yapıyor, sizlere ücretsiz bir rehberlik hizmeti sunuyoruz.

Yönlendirme

Çocuğunuzun tanı sonrası tedavi ve eğitimi ile ilgili yaşadığınız bölgeye en yakın, en iyi hizmeti veren sağlık ve özel eğitim kurumlarını bulmanızda size rehberlik eder.

Daha fazla soru ve cevaplarınız için bizimle iletişime geçiniz…

Ücretsiz
Hizmetlerimiz

Her çocuk özeldir ve gelişim özelliklerinde farkındalıkları olabilir, bazı durumlarda paniklediğinizi korkular yaşadığınızı ve çıkmaza girmiş gibi hissettiğinizi biliyoruz. Bu yüzden de biz eğitimciler, duygularınızı en aza indirip sizlere destek olabilmek adına rehberlik & danışmanlık merkezini geliştirdik sizlere ücretsiz hizmet veriyoruz.

Hemen Ara - (09:00-18:00)

çocuk konuşma terapisti
plus
RAM Raporu Danışmanlığı

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile eğitim sürecinde desteklenmeye ihtiyacı olan bireylerin, eğitim ve sağlık hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilmeleri için RAM raporu alınmasında sizlere rehberlik ediyoruz.

Özel Eğitim Yönlendirmesi

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde eğitim öğretime başlaması gereken bireyimizi, çalışma alanlarına uygun, referansı yüksek, evinize yakın ve uzman kadrosu ile çalışan kurumlarımıza yönlendiriyoruz.

Eğitim ve Terapi Takibi

Sevgili Anne Babalar, Rehberlik & Danışmanlık Merkezi olarak sizlere vermiş olduğunuz hizmetin takipçisi oluyoruz ve eğitim öğretimden yararlandığınız kurumu denetliyor, merkezlerin kalite standartlarını çocuğunuza uygun hale getiriyoruz.

Her Zaman İletişim

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ve RAM yönlendirilmesinde, sizleri yalnız bırakmıyor ve sizlerle iletişimde kalıyoruz..

Konuşmayı başlat
WhatsApp ile iletişime geçin.
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Arayın!