logo

Hizmetlerimiz

Her çocuk özeldir ve gelişim özelliklerinde farkındalıkları olabilir, bazı durumlarda paniklediğinizi korkular yaşadığınızı ve çıkmaza girmiş gibi hissettiğinizi biliyoruz. Bu yüzden de biz eğitimciler, duygularınızı en aza indirip sizlere destek olabilmek adına rehberlik & danışmanlık merkezini geliştirdik sizlere ücretsiz hizmet veriyoruz.

Hemen Ara - (09:00-18:00)

çocuk konuşma terapisti
plus
RAM Raporu Danışmanlığı

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile eğitim sürecinde desteklenmeye ihtiyacı olan bireylerin, eğitim ve sağlık hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilmeleri için RAM raporu alınmasında sizlere rehberlik ediyoruz.

Özel Eğitim Yönlendirmesi

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde eğitim öğretime başlaması gereken bireyimizi, çalışma alanlarına uygun, referansı yüksek, evinize yakın ve uzman kadrosu ile çalışan kurumlarımıza yönlendiriyoruz.

Eğitim ve Terapi Takibi

Sevgili Anne Babalar, Rehberlik & Danışmanlık Merkezi olarak sizlere vermiş olduğunuz hizmetin takipçisi oluyoruz ve eğitim öğretimden yararlandığınız kurumu denetliyor, merkezlerin kalite standartlarını çocuğunuza uygun hale getiriyoruz.

Her Zaman İletişim

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ve RAM yönlendirilmesinde, sizleri yalnız bırakmıyor ve sizlerle iletişimde kalıyoruz..

Konuşmayı başlat
WhatsApp ile iletişime geçin.
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Arayın!